ریاست بیمارستان
نام ونام خانوادگی : مهدي اياز
پست مربوطه : رئيس بیمارستان قطب الدین شیرازی
عضو هیات علمی : استاديار بخش جراحي
مدرک تحصیلی : دکترا تخصصی

ايميل :ayazm@sums.ac.ir
تلفن داخلي : 204
تلفن مستقيم:   8217092

پيام رياست :
 
 افتخار بزرگی است که با تائیدات ایزد منان و بدنبال تلاش شبانه روزی همکاران ارجمند، مرکز آموزشی،تحقیقاتی و درمانی قطب الدين شيرازي به عنوان قطب علمی سوختگي جنوب  کشورخدمتگزار هموطنان عزیز می باشد.

خانواده بزرگ ما در مرکز آموزشي درماني قطب الدين با در نظر گرفتن اساتید، کارکنان، با هدف درمان  در منظر این خانواده بزرگ ، مهم ترین افراد بیماران هستند.

رسالت ما سرآمدی در ارائه برترین خدمات آموزشی، پژوهشی و درمانی در ایران ومنطقه می باشد. در این راستا با پایبندی به محورهای حاکمیت بالینی، خصوصا تکریم بیماران و ارباب رجوع، در جهت بهبود مستمر کیفیت خدمات گام برمیداریم.

باورداریم هرکاری با عشق ورزی همراه باشد، ماندگار و اثرگذار می شود. به همین منظور بابهره گیری از متخصصین تمام وقت  و حاذق در کنارپرستاران و دیگر پرسنل مجرب و دلسوز،حداکثر توان علمی و عملی و وقت خود را در اختیار بیماران عزیز می گذاریم.

دراین مرکز به روزترین خدمات درمانی با مناسب ترین هزینه به مراجعین محترم ارائه شده و در امر آموزش و پژوهش های مرتبط با بیماریهای قلب و عروقی خدمات شایانی به نظام سلامت کشور ارائه می کنیم.
امید ما آن است که با پررنگ تر کردن خدمات قابل قبول بیمه های همگانی گامی بلند در کاهش هزینه های پرداختی بیماران برداریم.

ازشما دعوت می نمائیم تا ضمن بازدید از وب سایت مرکز با فعالیتها و امکانات ما آشناشوید. امید است از این طریق ارتباط ما و شما سهل تر، سریعتر و عمیق تر شده و بیش ازپیش امکان خدمتگزاری فراهم گردد

drayaz.jpg

مديريت بيمارستان
نام ونام خانوادگی : باقر نسيمي
پست مربوطه : مدير بیمارستان قطب الدین شیرازی
مدرک تحصیلی : دكتري تخصصي

سوابق مديريتي و اجرايي :

پيام مديريت :

ايميل : 
nasimib@sums.as.ir
 تلفن داخلي : 204-209

 تلفن مستقيم : 8217092

نمابر : 8217090

 

drnasimi.jpg

تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1394-6-21 8:26        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ